Spor Sahası Uygulamaları

AKSU SPOR SAHASI TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ

HİZMETLERİMİZ

MUŞ VE ÇEVRE İLLERE HİZMETİZ BULUNMAKTADIR

Nitelikli oturum veya tel çit sistemlerini basketbol, voleybol, futbol, tenis kortu ya da çok emelli sahalar için çit sistemleri uygulanabilir. Spor kuruluşu çit sistemleri alıcı isteklerine ve kuruluşun vaziyetine göre yapım edilmektedir.

Muş, Bingöl, Erzurum, Ağrı, Diyarbakır, Van, Batman, Tunceli, Siirt, Malatya AKSU TEL ÇİT & TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ

Jiletli, dikenli ve kafes tel örgü modellerinin nitelikli ve uygun maliyet garantisiyle tarafımızdan imalatı asıllaştırılmaktadır. Tüm oturum çit ve tel örgü lüzumlarınız için bizlere erişebilirsiniz.

Muş, Bingöl, Erzurum, Ağrı, Diyarbakır, Van, Batman, Tunceli, Siirt, Malatya AKSU TEL ÇİT & TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ tüm dikenli tel uygulamalarınızı nitelik protokollerine uygun, ekonomik maliyetlerle ve alıcı memnuniyetini temel alarak hakikatleştirmekte, en kısa vakitte teslimini yapmaktadır.

Kullanım Alanları
Basketbol Sahaları, Futbol Sahaları, Tenis Kortu, Voleybol Sahaları, Çok Emelli Sahalar.

Kaliteli panel veya tel çit sistemlerini basketbol, voleybol, futbol, tenis kortu ya da çok amaçlı sahalar için çit sistemleri uygulanabilir. Spor tesisi çit sistemleri müşteri isteklerine ve tesisin durumuna göre imal edilmektedir.

+90 (532) 457 49 08 numaralı hat üzerinden AKSU panel çit ile irtibata geçebilirsiniz.

Jiletli, dikenli ve kafes tel örgü modellerinin kaliteli ve uygun fiyat garantisiyle tarafımızdan imalatı gerçekleştirilmektedir. Tüm panel çit ve tel örgü ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

AKSU panel çit tüm dikenli tel uygulamalarınızı kalite protokollerine uygun, ekonomik fiyatlarla ve müşteri memnuniyetini esas alarak gerçekleştirmekte, en kısa sürede teslimini yapmaktadır.

En uygun fiyatlı tel çit sistemleri için bize ulaşın...