Panel Çit

AKSU PANEL ÇİT SİSTEMLERİ

HİZMETLERİMİZ

MUŞ VE ÇEVRE İLLERE HİZMETİZ BULUNMAKTADIR

Muş Panel Çit Sistemleri

Panel çit veya tel çit ismi ile öğrenilen ve ucuz olması basit ve süratli kurulumlanması nedeniyle bir hayli insan tarafından çit denilince ilk seçim edilen tel çitler, son senelerde en çok kullanılan alan çevirme yapı malzemesidir.

 

Özellikle artık mektep bahçeleri, tarlalar, özel mallar hatta pahalı villalarda dahi tel çit kullanıldığını görmekteyiz. Duvarların ışık iletkenliğini eksiltmesi ve nebat gelişimi için bir set olması dolayısıyla bahçe çevirmede seçim edilmesinde bir başka faktördür tel çitin. Özellikle Muş, Bingöl, Erzurum, Ağrı, Diyarbakır, Van, Batman, Tunceli, Siirt, Malatya şehirlerinde Panel çit ile özel malını çeviren müessese rakamı çoğalmaktadır. Bu biçimde yapı işinden oldukça tasarrufta edilebilir.

 

Öyle basitçe eskiyen aşınan bir yapısı da yoktur. Zira çitlerin ana malzemesi olan sağlam, her türlü şartlara dayanıklı metal galvanizler polyester temelli boya ile kaplanarak daha da dayanıklı bir hale getirilir. Montaj sırasında mucize denebilecek kadar süratli operasyon yapılmasının nedeni basit vidalanması ve yere pratik bir biçimde değişmezlenmesidir.

 

Sizde Muş ve yakın etrafında Panel çit yaptırmak isterseniz Muş, Bingöl, Erzurum, Ağrı, Diyarbakır, Van, Batman, Tunceli, Siirt, Malatya AKSU PANEL ÇİT & TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ süratli, basit, hesaplı, içten hizmet anlayışından yararlanabilirsiniz. Arsalarınız, arazileriniz, özel mallarınızın Tel – Panel Çit ile çevrilmesi için kesinlikle bizimle irtibata geçip maliyet alın.

Muş Panel Çit Fiyatları

Seans çitlerin en önemli özelliği elbette düşük maliyeti. Gelişigüzel bir duvar örme veya ahşap çitten çok daha kullanışlı ve hemen hemen onlar kadar dayanıklı olmasına rağmen oldukça ucuza mülk olmaktadır. 1,5-3 metre ortamı seanslar ve demir direklerle tasarılanan bir panel çit çevirme işi size tam çit sistemlerinden daha ucuza mülk olabilmektedir.

 

Panel Çit Sistemleri hem uzun müddet kullanılabilir hem de panel çitlerinizle, mekânlarınıza daha estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Panel çit sistemleri çağdaş yapıların bırakılmaz koruma mahsulü olarak planlanmıştır.

 

Panel çitler; fabrikalara, mekteplere, sitelere ve daha bir hayli etraf güvenliği gerektiren mekâna basitlikle uygulanabilir. Panel çitler, estetik görünümü ile etrafına geçim sağlar ve çağdaş görünür. Bir Hayli yükseklikte üretilen panel çitler standart genişliği ve basit monte edilebilmeyi sağlayan aksesuarlarıyla bir tam olarak her türlü mekâna uygulanabilir.

 

Panel Çit, son senelerin en gözde özel alan çevreleme çözümüdür. Bunun sebebi pratik uygulanışı, düşük maliyeti ve uzun müddet dayanıklı olmasıdır. Artık etrafımızda neredeyse baktığımız her yerde özel alanların, soğuk ve ışık geçirmez duvarlar yerine panel çit sistemleri ile kaplı olduğuna tanık oluyoruz. Bahsettiğimiz gibi maliyet ehemmiyetli bir mevzu fakat panel çitlerin özel alana sağladığı neredeyse %95’lik ışık iletkenliği ve pratikliği onu 21. asrın çit kralı yaptı.

 

Her şarta dayanıklı metal galvanizin polyester temelli boya ile kaplanması panel çit sistemlerini daha dayanıklı hale getirir. Basit vidalama ve her kullanıcının müdahale edebileceği kurulum sistemi ile sizde özel alan çevreleme alternatifinizi panel çitten yana kullanabilirsiniz.

 

Panel çitlerin Profil kalınlıkları 3.5mm ile 5mm arasında değişmektedir. Profil kalınlığı çoğaldıkça güvenlik seviyesi de çoğalmaktadır. Panel çitlerin maliyetleri, kullanılacak malzeme tercihine ve işin uğraşı derecesine göre farklılık göstermektedir.

 

Panel çit, genel olarak bina veya site çevrelerine, güvenlik emeli ile uygulanan bir çit sistemidir. Güvenlik emeli ile kullanılmasının yanı gizeme, uygulandığı mekana kattığı süsleyici görüntü uygulama alanını genişletmiş ve panel çitlerin popüleritesini çoğaldırmıştır.

 

Panel çit, tüm bu avantajlarının yanı gizeme uygulama maliyeti olarak da mantıklı bir tercih olarak genel olarak seçim nedeni olmaktadır.

 

Panel çit sistemlerinde değişik renkler, boyutlar ve modeller mevzubahisidir. En çok kullanılan panel çit rengi yeşil olmakla beraber, mavi ve beyaz da oldukça sık kullanılmaktadır.

 

Panel çit profil kalınlıkları 3.5mm ile 5mm arasında değişmektedir. Profil kalınlığı çoğaldıkça güvenlik seviyesi de çoğalmaktadır.

En uygun fiyatlı tel çit sistemleri için bize ulaşın...