Dikenli Tel Örgü

AKSU DİKENLİ TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ

HİZMETLERİMİZ

MUŞ VE ÇEVRE İLLERE HİZMETİZ BULUNMAKTADIR

Dikenli teller daha çok arsa bağ bahçe çevresine yapılan kafes telleri üzerine çekilmektedir. Teknolojinin ilerlemesiyle beraber tel örgüler de gereksinimler ve zevkler istikametinde spektrum kazanmıştır. Bahçe etraflarında, spor kuruluşlarında, özel kuruluşlarda, sanayilerde, askeri alanlarda, site etraflarında ve değişik güvenlik bölgelerinde yaygın olarak kullanılan tel örgülerin bir hayli cinsi bulunmaktadır.

 

Tel örgü yaptırmak isteyen şahıslar ya da müesseseler dikenli, jiletli, kafesli gibi çeşitleri bulunan tel örgülerden kullanım emellerine en uygun tel örgü modelini seçmelidir. Tel örgüye hangi emelle lüzum dinlendiği ve kullanıcının temennileri tercih düzeyinde ehemmiyetlidir. Şahıslar tel örgü tercihlerinde kesinlikle çitlerin ve tel örgülerin özellikleri mevzusunda uzman olan bireylerden bilgi almalı, tercihlerini bu güzergahta gerçekleştirmelidir. Mahsulde kullanılacak malzemeler de uygulanılacak alanın şartlarına uygun olmalıdır. Özellikle darbelere, hava koşullarına karşı mukavemetli tel örgü ve çitler seçim edilmelidir.

 

AKSU TEL ÇİT ve TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ uzun senelerdir tel örgü, oturum çit, otomatik kapı sistemleri ve devamlı genişleyen mahsul yelpazesi ile hizmet vermektedir. Başta tel örgü olmak üzere imalatını hakikatleştirdiğimiz tüm mahsullerle alakalı bilgi edinmek, ekonomik maliyetlerle nitelikli hizmet alabilmek için bağlantı bilgilerimizden bizlere erişebilirsiniz.

 

+90 532 457 49 08 numaralı hat üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Jiletli, dikenli ve kafes tel örgü modellerinin nitelikli ve uygun maliyet garantisiyle tarafımızdan imalatı hakikatleştirilmektedir. Tüm oturum çit ve tel örgü gereksinimleriniz için bizlere erişebilirsiniz.

 

AKSU TEL ÇİT ve TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ tüm dikenli tel uygulamalarınızı nitelik protokollerine uygun, ekonomik maliyetlerle ve alıcı memnuniyetini temel alarak hakikatleştirmekte, en kısa müddette teslimini yapmaktadır.

 

Kullanım Alanları

Özel Güvenlik Bölgeleri, Meskun Mahaller, Spor Kompleksleri, Özel Araziler, Bahçe Çerçeveleri, Muhtelif Endüstriyel işlerde, Çelik Konstrüksiyonlu Uygulamalar, Çiftlikler, Askeri Alanlar, Havaalanları, Fabrika Ambar ve Ambarları, Tarlalar, Koruma ve Hudut Tanımlama Emelli Tüm Alanlar, Parklar, Bahçeler, Fabrikalar, Otobanlar, Organize Sanayi Siteleri, Siteler…

Jiletli veya dikenli çit sistemleri özel mal alanlarına netlikle girilmemesi heves edildiğinde arz edilir. Duyarlı özel mallar, askeri alanlar, yüksek güvenlikli siteler gibi büyük yapı alanlarında oldukça sık kullanılan bir çit çevirme sistemidir.

 

Dayanıklı malzemesi galvanizden üretilir ve paslanmazdır. 430 ve 304 Nitelik Paslanmaz biçiminde Muş, Bingöl, Erzurum, Ağrı, Diyarbakır, Van, Batman, Tunceli, Siirt, Malatya AKSU TEL ÇİT & TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ atölyelerinde üretilir. Oturum çit ve tel örgü üzeri uygulamalar seçim edilir. Uygulama alanına ve tasarıya göre  Helezon Jiletli Tel veya Düzlemsel Jiletli Tel biçiminde 45cm, 60cm ve 90cm miktarlarında gereken ihtiyata göre tasarlanır ve kurulumlanır.

 

Dikenli teller daha çok arsa bağ bahçe çevrenine yapılan kafes telleri üzerine çekilmektedir. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte tel örgüler de gereksinimler ve zevkler istikametinde spektrum kazanmıştır. Bahçe çevrelerinde, spor kuruluşlarında, özel kuruluşlarda, sanayilerde, askeri alanlarda, site çevrelerinde ve değişik güvenlik bölgelerinde yaygın olarak kullanılan tel örgülerin bir hayli cinsi bulunmaktadır.

 

Tel örgü yaptırmak isteyen şahıslar ya da müesseseler dikenli, jiletli, kafesli gibi çeşitleri bulunan tel örgülerden kullanım amaçlarına en uygun tel örgü modelini seçmelidir. Tel örgüye hangi emelle lüzum dinlendiği ve kullanıcının temennileri tercih mevkisinde önemlidir. Şahıslar tel örgü tercihlerinde netlikle çitlerin ve tel örgülerin özellikleri ile alakalı uzman olan şahıslardan bilgi almalı, tercihlerini bu güzergahta reelleştirmelidir. Mahsulde kullanılacak malzemeler de uygulanılacak alanın koşullarına uygun olmalıdır. Özellikle darbelere, hava şartlarına karşı mukavemetli tel örgü ve çitler alternatif edilmelidir.

En uygun fiyatlı tel çit sistemleri için bize ulaşın...