Kafes Tel Örgü

AKSU KAFES TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ

HİZMETLERİMİZ

MUŞ VE ÇEVRE İLLERE HİZMETİZ BULUNMAKTADIR

PVC KAPLI KAFES TEL ÖRGÜ

PVC kaplı tel örgü, sıcak batırma galvanizli tel üzerine muhtelif kaplama kalınlıklarında istenilen RAL renk fihristindeki renklerden seçilerek kaplanır. Uzun ömürlü olması ve görüntü renkliliğinden dolayı çit sistemleri ve dikenli tel için seçim nedenidir.

 

Güvenlik gerektiren her yerde dayanıklı tel örgü kullanılır. Tel örgü kullanım alanları genelde çiftlikler, askeri alanlar, havalimanları, fabrika depo ve ambarları, parklar, bahçeler, otobanlar, sanayiler gibi koruma ve hudut tanımlama emelli tüm alanlarda kullanılmaktadır.

 

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber tel örgüler de lüzumlar ve zevkler istikametinde spektrum kazanmıştır. Bahçe etraflarında, spor kuruluşlarında, özel kuruluşlarda, sanayilerde, askeri alanlarda, site etraflarında ve öbür güvenlik bölgelerinde yaygın olarak kullanılan tel örgülerin bir hayli cinsi bulunmaktadır.

 

Tel örgü yaptırmak isteyen bireyler ya da müesseseler dikenli, jiletli, kafesli gibi çeşitleri bulunan tel örgülerden kullanım emellerine en uygun tel örgü modelini seçmelidir. Tel örgüye hangi emelle lüzum dinlendiği ve kullanıcının temennileri tercih evresinde ehemmiyetlidir. Bireyler tel örgü tercihlerinde kesinlikle çitlerin ve tel örgülerin özellikleri mevzusunda uzman olan şahıslardan bilgi almalı, tercihlerini bu istikamette gerçekleştirmelidir. Mahsulde kullanılacak malzemeler de uygulanılacak alanın şartlarına uygun olmalıdır. Özellikle darbelere, hava koşullarına karşı mukavemetli tel örgü ve çitler seçim edilmelidir.

 

AKSU TEL ÇİT VE TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ uzun senelerdir tel örgü, oturum çit, otomatik kapı sistemleri ve kesintisiz genişleyen mahsul yelpazesi ile hizmet vermektedir. Başta tel örgü olmak üzere imalatını reelleştirdiğimiz tüm mahsullerle alakalı bilgi edinmek, ekonomik maliyetlerle nitelikli hizmet alabilmek için bağlantı bilgilerimizden bizlere erişebilirsiniz.

 

+90 532 457 49 08 numaralı hat üzerinden bizlerle bağlantıya geçebilirsiniz. Jiletli, dikenli ve kafes tel örgü modellerinin nitelikli ve uygun maliyet garantisiyle tarafımızdan imalatı reelleştirilmektedir. Tüm oturum çit ve tel örgü gereksinimleriniz için bizlere erişebilirsiniz.

 

AKSU TEL ÇİT VE TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ tüm dikenli tel uygulamalarınızı nitelik protokollerine uygun, ekonomik maliyetlerle ve alıcı memnuniyetini temel alarak reelleştirmekte, en kısa vakitte teslimini yapmaktadır.

 

PVC Kaplı Kafes Tel İmalatlarımızda çap ve göz aralığı hassasiyetinde +- %1 hoşgörüyle otomatik makinalarda 6m genişliğe kadar tek parça yapım edilmektedir.

 

Kullanım Alanları

Özel Güvenlik Bölgeleri, Meskun Mahaller, Spor Kompleksleri, Özel Araziler, Bahçe Çerçeveleri, Muhtelif Endüstriyel işlerde, Çelik Konstrüksiyonlu Uygulamalar, Çiftlikler, Askeri Alanlar, Havaalanları, Fabrika Depo ve Ambarları, Tarlalar, Koruma ve Hudut Tanımlama Emelli Tüm Alanlar, Parklar, Bahçeler, Fabrikalar, Otobanlar, Organize Sanayi Siteleri, Siteler…

GALVANİZLİ KAFES TEL ÖRGÜ

Güvenlik gerektiren her yerde dayanıklı tel örgü kullanılır. Tel örgü kullanım alanları genelde çiftlikler, askeri alanlar, havaalanları, fabrika depo ve ambarları, parklar, bahçeler, otobanlar, sanayiler gibi koruma ve hudut tanımlama emelli tüm alanlarda kullanılmaktadır.

 

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber tel örgüler de gereksinimler ve zevkler yönünde spektrum kazanmıştır. Bahçe etraflarında, spor kuruluşlarında, özel kuruluşlarda, sanayilerde, askeri alanlarda, site etraflarında ve değişik güvenlik bölgelerinde yaygın olarak kullanılan tel örgülerin bir hayli cinsi bulunmaktadır.

 

Tel örgü yaptırmak isteyen şahıslar ya da müesseseler dikenli, jiletli, kafesli gibi çeşitleri bulunan tel örgülerden kullanım emellerine en uygun tel örgü modelini seçmelidir. Tel örgüye hangi emelle lüzum dinlendiği ve kullanıcının temennileri tercih düzeyinde ehemmiyetlidir. Şahıslar tel örgü tercihlerinde kesinlikle çitlerin ve tel örgülerin özellikleri mevzusunda uzman olan şahıslardan bilgi almalı, tercihlerini bu istikamette gerçekleştirmelidir. Mahsulde kullanılacak malzemeler de uygulanılacak alanın şartlarına uygun olmalıdır. Özellikle darbelere, hava koşullarına karşı mukavemetli tel örgü ve çitler seçim edilmelidir.

 

AKSU PANEL ÇİT uzun senelerdir tel örgü, panel çit, otomatik kapı sistemleri ve aralıksız genişleyen mahsul yelpazesi ile hizmet vermektedir. Başta tel örgü olmak üzere imalatını hakikatleştirdiğimiz tüm mahsullerle alakalı bilgi edinmek, ekonomik maliyetlerle nitelikli hizmet alabilmek için bağlantı bilgilerimizden bizlere erişebilirsiniz.

 

+90 532 457 49 08 numaralı hat üzerinden bizlerle bağlantıya geçebilirsiniz. Jiletli, dikenli ve kafes tel örgü modellerinin nitelikli ve uygun maliyet garantisiyle tarafımızdan imalatı hakikatleştirilmektedir. Tüm panel çit ve tel örgü lüzumlarınız için bizlere erişebilirsiniz.

 

AKSU Panel Çit ve Tel Örgü Sistemleri tüm dikenli tel uygulamalarınızı nitelik protokollerine uygun, ekonomik maliyetlerle ve alıcı memnuniyetini temel alarak asıllaştırmakta, en kısa vakitte teslimini yapmaktadır.

 

PVC Kaplı Kafes Tel İmalatlarımızda çap ve göz aralığı hassasiyetinde +- %1 hoşgörüyle otomatik makinalarda 6m genişliğe kadar tek parça yapım edilmektedir.

 

Kullanım Alanları

Özel Güvenlik Bölgeleri, Meskun Mahaller, Spor Kompleksleri, Özel Araziler, Bahçe Çerçeveleri, Muhtelif Endüstriyel işlerde, Çelik Konstrüksiyonlu Uygulamalar, Çiftlikler, Askeri Alanlar, Hava alanları, Fabrika Depo ve Ambarları, Tarlalar, Koruma ve Hudut Tanımlama Emelli Tüm Alanlar, Parklar, Bahçeler, Fabrikalar, Otobanlar, Organize Sanayi Siteleri, Siteler…

En uygun fiyatlı tel çit sistemleri için bize ulaşın...